Regulamin rajdów SKPB Lublin

  1. W rajdzie SKPB Lublin może brać udział każdy obywatel tej Ziemi*, jeśli tylko wyrazi na to ochotę i wpłaci w określonym terminie wpisowe w wysokości określonej przed każdym rajdem i ogłoszonej do publicznej wiadomości, a także stawi się w pełnym rynsztunku w określone miejsce, by rozpocząć z nami rajd.

  2. Za przebieg rajdu odpowiedzialny jest kierownik rajdu, a więc on jest najbardziej kompetentną osobą do udzielania informacji na temat tras, kosztów itp. W szczególnych okolicznościach przyrody rajd jest organizowany kolektywnie i wszelkie pytania należy kierować do wyznaczonych do tego osób, podanych do wiadomości publicznej.

  3. Zapisy są prowadzone w określonym miejscu (najczęściej Chatka Żaka), lub też telefonicznie przez kierownictwo rajdu, lub prowadzących trasy.

  4. Trasy naszego rajdu prowadzą przewodnicy SKPB Lublin specjalnie szkoleni by zapewnić Ci rozrywkę w trakcie trwania rajdu. Możesz się spodziewać więc niecodziennych sytuacji i przedziwnych zachowań, ale także wiele dowiedzieć się o terenie, na którym odbywa się rajd.

  5. Organizatorzy rajdu, kierownictwo koła ani przewodnicy prowadzący trasy nie pobierają wynagrodzenia z tytułu organizacji rajdu. Wpisowe przeznaczane jest na pokrycie kosztów organizacji rajdu.

  6. Na rajd SKPB Lublin wyruszasz na własną odpowiedzialność. SKPB Lublin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, dolegliwości i inne sytuacje.

  7. Z całą pewnością możesz spodziewać się dobrej zabawy, pogody odpowiedniej dla pory roku, wspaniałych widoków, niepowtarzalnej atmosfery.

Co zabrać??

Na pewno potrzebujesz plecaka i wygodnych butów (adidasy się raczej nie nadają). Przydaje się też ciepły śpiwór, coś od deszczu, ciepłe ubranie, jakaś miska, kubek i latarka. Generalnie twój bagaż zależy od twojej inwencji twórczej, a wcześniejsze dwa zdania są tylko radą, do której możesz się zastosować lub nie. Na niektóre trasy wymagany jest jednak pewien wyrafinowany ekwipunek, np. namiot, czy rower. Trasy te są jednak wyraźnie oznakowane. Najważniejsze jest więc pozytywne nastawienie i dobry humor.

 

* Obywateli innych Ziem również zapraszamy :)


Regulamin ten jest stworzony, by przybliżyć klimat naszych rajdów i wyjaśnić zasady na rajdach panujące. Nie jest więc to regulamin, do którego postanowień można się odwoływać, a jedynie wolna interpretacja niektórych jego punktów.